W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Awans w nakielskiej komendzie

21.09.2021

Na zdjęciu funkcjonariusze KP PSP Nakło podczas wręczenia awansu

21 września 2021 roku bryg. Sławomir Murawski - Komendant Powiatowy PSP w Nakle nad Notecią, w obecności mł. bryg. Piotra Cholerzyńskiego - zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle nad Notecią oraz mł. kpt. Mieszka Błasiaka - Naczelnika Wydziału Operacyjno-Kontrolno-Rozpoznawczego, wręczył mł. kpt. Maciejowi Porajowi akt mianowania na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Operacyjno-Kontrolno-Rozpoznawczego. 
Mł. kpt. Maciej Poraj służbę w Państwowej Straży Pożarnej podjął 1 września 2014 roku, rozpoczynając naukę w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej 
w Poznaniu. Od 8 sierpnia 2016 roku pełni służbę stałą w Komendzie Powiatowej PSP w Nakle nad Notecią. Dotychczas związany był z Jednostką Ratowniczo-Gaśniczą w Szubinie, gdzie pełnił służbę na stanowiskach starszego ratownika, dowódcy zastępu i dowódcy sekcji. Od 1 października 2021 roku będzie pełnił służbę w systemie codziennym w Komendzie Powiatowej PSP w Nakle nad Notecią, realizując zadania z zakresu spraw operacyjnych. 
Życzymy panu kapitanowi dalszych sukcesów i owocnej służby na nowym stanowisku.

Opracowanie: mł.asp. Katarzyna Krzoska
 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}