W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Podpisanie umowy na realizację inwestycji budowlanej

29.03.2021

Komendant Powiatowy PSP w Nakle n/Not. bryg. S. Murawski z główną księgową oraz przedstawicielem firmy w trakcie podpisania umowy.

W dniu 29 marca 2021 r. w Jednostce Ratowniczo Gaśniczej w Szubinie została podpisana umowa na realizację inwestycji pn. „Budowa obiektu magazynowo garażowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią na potrzeby Krajowej Bazy Sprzętu Specjalistycznego KOPERNIK”. Umowę o realizacji inwestycji podpisali: bryg. Sławomir Murawski Komendant Powiatowy PSP – jako inwestor i Pan Tomasz Czynszak – Prezes Zarządu firmy GIRDER Sp. z o.o. z Włocławka – główny wykonawca. Wartość podpisanej umowy po przeprowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego wynosi 1 769 173,82 zł. środki na budowę pochodzą z dotacji celowej z budżetu państwa. Termin wykonania został określony na 8 miesięcy od daty podpisania umowy.

Tekst i zdjęcia: mł. ogn. Mateusz Neulitz 

Zdjęcia (3)