W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Dane kontaktowe

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nowej Soli

ul. marszałka J. Piłsudskiego 65A 67-100 Nowa Sól

 
Sekretariat KP PSP Nowa Sól
tel.   68 355 92 80
fax.: 68 355 92 81
 
 
Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego
tel. 68 355 92 90
tel. 68 355 92 91
Fax 68 355 92 93
 
 
 
 
Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Nowej Soli
st. kpt. mgr inż.  Tomasz Duber
tel. 68 355 92 80
 

 
Sekcja organizacyjno-kadrowa
 
mł. kpt. Magdalena Mech
Kierownik Sekcji
Zagadnienia kadrowe i BHP
tel. (68) 355 92 84 e-mail: mechm@straz.nowasol.pl

st. ogn. Wanda Bogacz

Zagadnienia organizacyjne

tel. (68) 355 92 80 email: bogaczw@straz.nowasol.pl

 
Sekcja kwatermistrzowsko-techniczna
 
st. kpt. Roman Lisowski
Kierownik Sekcji
 
tel. (68) 355 92 88 e-mail: lisowskir@straz.nowasol.pl

str. Mariusz Banach

Zagadnienia kwatermistrzowsko-techniczne

tel. (68) 355 92 89 email: banachm@straz.nowasol.pl

Mirosław Brych

Zagadnienia techniczne

tel. (68) 355 92 95 email: brychm@straz.nowasol.pl

  Wydział operacyjny, kontrolno-rozpoznawczy

st. kpt. Paweł Skwierczyński
Zagadnienia kontrolno-rozpoznawcze
 
tel. (68) 355 92 87 e-mail: skwierczynskip@straz.nowasol.pl

kpt. Marcin Kaproń

Zagadnienia operacyjne

tel. (68) 355 92 86 email: kapronm@straz.nowasol.pl

asp. Sebastian Olczyk

Starszy Inspektor Sztabowy

tel. (68) 355 92 86 email: olczyks@straz.nowasol.pl

 


Sekcja ds. Finansów

inż. Joanna Sosnowska

Główna księgowa

tel. (68) 355 92 85 email: sosnowskaj@straz.nowasol.pl

sekc. Waldemar Zieliński

Zagadnienia finansowe

tel. (68) 355 92 85 email: zielinskiw@straz.nowasol.pl

  Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP

kpt. Tomasz Lewandowski

Dowódca JRG PSP

tel. (68) 355 92 94 email: lewandowskit@straz.nowasol.pl

st. asp. Paweł Derkowski

Starszy inspektor

tel. (68) 355 92 94 email: derkowskip@straz.nowasol.pl

 


   Redakcja BIP:

  roziewiczj@straz.nowasol.pl

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
07.12.2020 17:44 Jarosław Róziewicz
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Sekcja kadrowo-organizacyjna
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Dane kontaktowe 2.0 08.12.2020 17:48 Jarosław Róziewicz
Dane kontaktowe 1.0 07.12.2020 17:44 Jarosław Róziewicz

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP