W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Kampania informacyjna strażaków powiatu nowosolskiego, w ramach akcji #SzczepimySię

22.03.2021

Kampania informacyjna strażaków powiatu nowosolskiego, w ramach akcji #SzczepimySię

Druhny i druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu nowosolskiego rozpoczęli dystrybucję ulotek  informacyjnych w ramach akcji  #SzczepimySię, które to trafią do mieszkańców wszystkich miejscowości i wsi na terenie naszego powiatu. Ulotki opisują szczegółowo proces rejestracji na szczepienie oraz przedstawiają zasady profilaktyki w okresie występowania pandemii wirusa SARS-CoV-2.  Wcześniej strażacy spersonalizowali ulotki wpisując do każdej z nich numery telefonów do gminnych koordynatorów szczepień. Do 28 marca br. strażacy rozdystrybuują 13 tys. ulotek.

Chcemy również przypomnieć, że w ramach Narodowego Programu Szczepień strażacy pomagają dotrzeć do punktów szczepień osobom, które z różnych powodów nie mogą dostać się tam samodzielnie. Przedsięwzięcie prowadzone jest we współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego.

 

Opracował: asp. Sebastian Olczyk