W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Powierzenie obowiązków Zastępcy Dowódcy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP w Nowej Soli.

01.06.2021

Powierzenie obowiązków Zastępcy Dowódcy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP w Nowej Soli.

Z dniem 1 czerwca 2021r. Komendant Powiatowy PSP w Nowej Soli, mł. bryg. Tomasz Duber  powierzył pełnienie obowiązków Zastępcy Dowódcy Jednostki Ratowniczo – Gaśnicze PSP w Nowej Soli mł. kpt. Pawłowi Derkowskiemu.

Akt powierzenia pełnienia obowiązków odbył się podczas uroczystej zmiany służbowej.

Mł. kpt. Paweł Derkowski służbę rozpoczął w 2008r. jako kadet Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu, po ukończeniu której rozpoczął służbę w KP PSP w Nowej Soli. Od początku swojej kariery zawodowej ciągle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, przechodząc poszczególne szczeble strażackiej kariery. W 2021r. ukończył Szkołę Główną Służby Pożarniczej w Warszawie, w zakresie Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego otrzymując tytuł zawodowy Inżyniera Pożarnictwa. Z dniem 04.05 br. Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji nadał st. asp. Pawłowi Derkowskiemu stopień młodszego kapitana. Funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni KP PSP w Nowej Soli składają gratulacje i życzą koledze dalszych sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym.

Opracował: asp. Sebastian Olczyk

Zdjęcia: KP PSP w Nowej Soli.

Zdjęcia (4)