W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Próbna ewakucaja w PMDK

06.10.2021

Zdjęcie przedstawia uczniów oraz pracowników Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Otwocku w miejscu zbiórki po ewakuacji - na boisku szkolnym.

W dniu 06.10.2021 r., w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwocku, odbyła się próbna ewakuacja na wypadek pożaru. Tą dzisiejszą nadzorowali strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Otwocku. Na umówiony sygnał alarmowy wszyscy uczniowie pod nadzorem nauczycieli, pracownicy oraz osoby postronne przebywające w budynku, sprawnie przemieścili się z sal lekcyjnych, pomieszczeń biurowych do wyznaczonego miejsca ewakuacji przed budynek Młodzieżowego Domu Kultury. Następnie, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi, Pani Dyrektor sprawdziła obecność wszystkich uczniów i pracowników. Podsumowania i oceny ewakuacji dokonał przedstawiciel KP PSP w Otwocku – w jego ocenie ewakuacja przebiegła bardzo sprawnie oraz bez żadnych zastrzeżeń. Oby nigdy nie trzeba było opuszczać murów PMDK w poważniejszych okolicznościach…


Tekst: KP PSP Otwock

Foto: mł. kpt. Patryk Sieczka - KP PSP Otwock

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}