W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze w Dziecinowie

04.09.2021

Fotografia przedstawia druhów OSP Dziecinów wraz z Komendantem Powiatowym PSP w Otwocku, st. bryg. Tomaszem Królem, podczas zebrania walnego. Umundurowanie wyjściowe.

W dniu 4 września 2021 r. Komendant Powiatowy PSP w Otwocku – st. bryg. Tomasz Król uczestniczył w Walnym Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczym OSP w Dziecinowie.

W trakcie zebrania zatwierdzono sprawozdania z działalności stowarzyszenia oraz wybrano zarządu.

Podczas wizyty Komendant Powiatowy PSP w Otwocku zapoznał się  z warunkami służby oraz wyposażeniem OSP w Dziecinowie. St. bryg. Tomasz Król podziękował druhom i druhnom za poświęcany czas i zaangażowanie w realizację zadań na rzecz szeroko rozumianego bezpieczeństwa Gminy Sobienie-Jeziory.

OSP w Dziecinowie powstało w 1918 roku. W 2020 roku OSP podejmowało interwencje w ponad 100 zdarzeniach, w tym przy 70 pożarach i 32 miejscowych zagrożeniach.
 

Opracowanie: KP PSP Otwock
Zdjęcia: OSP w Dziecinowie