W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konsultacje społeczne projektu Ustawy o Ochotniczej Straży Pożarnej w powiecie piskim

14.05.2021

14 maja 2021 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Piszu odbyły się konsultacje społeczne projektu Ustawy o Ochotniczej Straży Pożarnej .

Strażak omawiający projekt ustawy .

W spotkaniu udział wzięli: Komendant Powiatowy PSP w Piszu bryg. Paweł Pieńkosz, Naczelnik Wydziału ds. Operacyjnych st. kpt. Grzegorz Kuliś oraz przedstawiciele jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu piskiego. W pierwszej części spotkania, komendant przedstawił założenia projektu Ustawy o Ochotniczej Straży Pożarnej, a także udzielił odpowiedzi oraz wyjaśnień do pytań i uwag, które zgłosili Druhowie OSP. W drugiej części spotkania, bryg. Pieńkosz zebrał uwagi, wątpliwości, a także własne propozycje Druhów OSP odnośnie zapisów w nowoprojektowanej ustawie w celu przesłania ich Zespołowi pracującemu nad projektem ustawy przy MSWiA.

 

Opracowanie i zdjęcia: st. kpt. Grzegorz Kuliś KP PSP Pisz.

Zdjęcia (1)