W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zastępca Komendanta Powiatowego st. kpt. mgr Andrzej Paprota

Portret strażaka na białym tle.

Andrzej Paprota urodził się 18 sierpnia 1974 roku w Piszu. W 1998 r. rozpoczął służbę w Komendzie Rejonowej PSP w Piszu. W piskiej komendzie zajmował kolejno stanowiska stażysty, młodszego ratownika, ratownika-kierowcy, dowódcy sekcji, dowódcy zmiany, p.o. naczelnika ds. organizacyjno-szkoleniowych i dowódcy jednostki ratowniczo-gaśniczej. W roku 2017 został powołany na stanowisko zastępcy komendanta powiatowego PSP w Piszu.

W 2004 roku ukończył szkołę Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu zdobywając tytuł technika pożarnictwa. Studia magisterskie ukończył w 2011 r. na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. W 2012 r ukończył studia podyplomowe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu w Olsztynie na kierunku „Kontrola, nadzór i audyt w administracji publicznej”. Ponadto zdobył wykształcenie w zakresie kierowania działaniami ratowniczo-gaśniczymi na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie w 2014 r. oraz ukończył studia podyplomowe na Wydziale Nowych Technologii i Chemii Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie o kierunku „Materiały niebezpieczne i ratownictwo chemiczne”. W 2018 r ukończył studia podyplomowe na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego o kierunku „CBRN Security Manager”, a w 2019 r. na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie studia podyplomowe „Zapobieganie pożarom i awariom”.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
11.12.2020 14:00 st.kpt.Grzegorz Kuliś
Wytwarzający/ Odpowiadający:
st. kpt. Grzegorz Kuliś
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Zastępca Komendanta Powiatowego st. kpt. mgr Andrzej Paprota 3.0 21.01.2021 14:31 st.kpt.Grzegorz Kuliś
Zastępca Komendanta Powiatowego st. kpt. mgr Andrzej Paprota 2.0 21.01.2021 14:19 st.kpt.Grzegorz Kuliś
Zastępca Komendanta Powiatowego st. kpt. mgr Andrzej Paprota 1.0 11.12.2020 14:00 st.kpt.Grzegorz Kuliś

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP