W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Impreza charytatywna dla Kuby

Impreza charytatywna
Impreza charytatywna dla Kuby

 

W piątkowy wieczór na stadion lekkoatletyczny w Polkowicach przyszły setki osób, by wesprzeć młodego bramkarza Górnika Polkowice w powrocie do zdrowia. Impreza miała typowo sportowy charakter. Był turniej piłki nożnej, pokaz tańców, animacji dla dzieci, pokaz motocykli i sprzętu pożarniczego.

W akcje pomocy Kubie właczyło się wiele podmiotów i instytucji, odbył się licytacje, w których między innymi można było wylicytować wjazd na wysokość 40 m drabiną pożarniczą i podziwiać panoramę Polkowic.
 Wydarzenie zostało zorganizowane z myślą o 21-letnim Jakubie Kopanieckim. Bramkarz na początku czerwca dowiedział się, że ma guza mózgu. Dziś jest już po dwóch operacjach i czeka na kompletne wyniki badań, które zdecydują o dalszym leczeniu. Wraz z najbliższymi pojawił się na stadionie.
 

Zdjęcia (2)