W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Dzień strażaka w Komendzie Powiatowej PSP w Sejnach

19.05.2021

Dzień strażaka w Komendzie Powiatowej PSP w Sejnach

awanse w stopniu funkcjonariuszy KP PSP w Sejnach

14 maja 2021 roku na placu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sejnach odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Strażaka.
W tegorocznych obchodach udział wzięli Zastępca Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego st. bryg. Andrzej Sobolewski, druh Andrzej Koc Prezes ZOW ZOSP RP, funkcjonariusze i pracownicy KP PSP
w Sejnach. W trakcie uroczystości tradycyjnie przyznano odznaczenia i wyróżnienia funkcjonariuszom.  Odczytano życzenia skierowane od  Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Komendanta Głównego PSP.
Z okazji dnia strażaka głos zabrali Zastępca Podlaskiego Komendanta Wojewódkiego st. bryg. Andrzej Sobolewski, Komendant Powiatowy PSP w Sejnach bryg. Artur Przeborowski oraz druh Andrzej Koc Prezes ZOW ZOSP RP, którzy pogratulowali awansowanym i złożyli życzenia strażakom za ich poświęcenie i ciężką służbę.

autor: H.H.

zdjęcia: KP PSP w Sejnach

Zdjęcia (7)