W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

ZAKOŃCZENIE INWESTYCJI SYSTEMU FOTOWOLTAIKI W KP PSP W SEJNACH

13.09.2021

Zakończenie inwestycji systemu fotowoltaiki w KP PSP w Sejnach

W KP PSP Sejny zakończono inwestycję związaną z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.  Realizacja inwestycji będzie służyć rozpowszechnianiu, rozpropagowaniu wykorzystania odnawialnych źródeł energii, przełoży się to również na zwiększenie ilości energii z odnawialnych źródeł oraz rozproszenia produkcji energii na terenie Miasta Sejny.

Powstała instalacja fotowoltaiczna posiada moc 40 kWp, zapewnia to 100% zapotrzebowanie na energię w budynku. Koszt realizacji inwestycji to 146.699,99 zł (106.699,99 zł. – budżet państwa w ramach wydatków budżetu państwa, które w roku 2020 nie wygasają z upływem roku budżetowego i 40.000,00 zł. dotacja celowa Gminy Sejny dla Powiatu Sejneńskiego na dofinansowanie zakupu i montażu systemu fotowoltaiki dla KP PSP w Sejnach.)

Zdjęcia (3)