W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Dachowanie samochodu osobowego w Brzozowie Starym

12.06.2021

Samochód osobowy marki Volkswagen koloru czarnego leży w polu na dachu. W tle samochód straży pożarnej oraz radiowóz policyjny.

12 czerwca, o godzinie 20:00, dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie przyjął zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na 37 kilometrze drogi wojewódzkiej 577 w Brzozowie Starym (gmina Iłów). Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Sochaczewie oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzozowie.

Po dojeździe stwierdzono, że samochód osobowy marki Volkswagen Golf wypadł z drogi i dachował w polu. Pojazdem podróżowała jedna osoba, która wysiadła z auta o własnych siłach przed przybyciem służb ratowniczych. Po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego, osoba ta pozostała na miejscu zdarzenia.

Działania straży pożarnej ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia oraz odłączenia akumulatora.

Zdjęcia (1)