W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Dachowanie samochodu osobowego w Erminowie

01.02.2021

1 lutego o godzinie 18:40 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego w Erminowie (gmina Rybno). Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP oraz po jednym zastępie z Ochotniczych Straży Pożarnych w Erminowie i Jasieńcu.

Samochód osobowy leżący na dachu na ośnieżonym polu. Do bagażnika zagląda dwóch strażaków.

Po dojeździe zastano samochód osobowy marki Seat Ibiza leżacy poza jezdnią, w polu, na dachu. Jak się okazało pojazdem podróżowała wyłącznie kierująca, której osoby postronne pomogły wydostać się z auta.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanej, do czasu jej przekazania zespołowi ratownictwa medycznego oraz postawieniu pojazdu na kołach.

Działania prowadziło 7 strażaków PSP i 12 strażaków OSP.

Tekst i zdjęcie: mł. bryg. Tomasz Fijołek

Zdjęcia (1)