W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konkurs "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa"

16.09.2021

Logo kampanii edukacyjno-informacyjnej. Grafika przedstawia czujkę, nad którą widoczny jest dach. Podpis pod grafiką - CZUJKA na straży Twojego bezpieczeństwa oraz logo PSP i napis "Ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna Państwowej Straży Pożarnej.

Komenda Wojewódzka PSP w Warszawie organizuje konkurs promujący profilaktykę zatruć tlenkiem węgla oraz bezpieczeństwo pożarowe w obiektach mieszkalnych „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”.

Adresatami konkursu są uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz pensjonariusze domów pomocy społecznej z terenu województwa mazowieckiego. Przewidziano dwie kategorie: film oraz praca plastyczna.

Konkurs jest dwuetapowy. Pierwszy etap odbywa się na szczeblu powiatowym. Prace w Komendzie Powiatowej PSP w Sochaczewie przy ul. Staszica 7 mogą być składane do 15 listopada 2021 roku. Następnie zwycięskie prace zostaną przekazane do Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie, gdzie 6 grudnia 2021 roku wyłonieni zostaną zwycięzcy.

Nagrodą jest wycieczka do Centrum Edukacji i Historii Warszawskiej Straży Pożarnej bądź dowolnie wybranej jednostki organizacyjnej PSP.

Szczegóły dot. konkursu, w tym formalności związane ze zgłoszeniem uczestników, określone zostały w regulaminie.

Materiały

Regulamin konkursu
regulamin​_konkursu.pdf 0.17MB
Karta zgłoszenia
karta​_zgloszenia.pdf 0.10MB
Oświadczenie rodzica - opiekuna
oswiadczenie​_rodzica​_opiekuna.pdf 0.02MB
Oświadczenie uczestnika (autorskie prawa majątkowe)
oswiadczenie​_autorskie​_prawa​_majatkowe.pdf 0.16MB
{"register":{"columns":[]}}