W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Robocza wizyta mazowieckiego komendanta wojewódzkiego PSP w Komendzie Powiatowej PSP w Sochaczewie

16.07.2021

Strażacy sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej stoją w szeregu, ubrani w czarne ubrania koszarowe. Wśród nich - czwarty o lewej strony, w piaskowym ubraniu, stoi mazowiecki komendant wojewódzki PSP. W tle dwa samochody gaśnicze oraz budynek jednostki.

16 lipca 2021 roku miała miejsce robocza wizyta nadbryg. Jarosława Nowosielskiego mazowieckiego komendanta wojewódzkiego ze strażakami sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP.

Podczas wizyty mazowiecki komendant wojewódzki PSP m. in. zapoznał się z warunkami służby i pracy oraz wyposażeniem Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Sochaczewie. Nadbryg. Jarosław Nowosielski rozmawiał ze zmianą służbową oraz podziękował za zaangażowanie i profesjonalizm podczas akcji ratowniczo-gaśniczych, a także wkład w walkę z pandemią koronawirusa.

Zdjęcia (1)