W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Środowa kumulacja zdarzeń

10.11.2021

Zdjęcie wykonane z dachu samochodu strażackiego. Widok na drogę, na której stoją trzy rozbite samochody. Widać radiowóz policji, strażaków udzielających pomocy osobom poszkodowanym. W oddali stojące w korku samochody ciężarowe.

10 listopada, w środowe popołudnie, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie w krótkich odstępach czasu wpłynęło 5 zgłoszeń.

Najpoważniejsze z nich wpłynęło o godzinie 13:33 i dotyczyło zdarzenia drogowego na 427 kilometrze drogi krajowej nr 92 w Kożuszkach-Parcel (gmina Sochaczew). W wyniku zderzenia trzech samochodów osobowych poszkodowane zostały 4 osoby, w tym jedno dziecko. Działania dwóch zastępów z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu poszkodowanym kwalifikowanej pierwszej pomocy, sorpcji rozlanych na jezdni płynów oraz odłączeniu akumulatorów.

Ponadto sochaczewscy strażacy interweniowali:

- o godzinie 12:49 na ul. Bojowników, gdzie wyważali drzwi do budynku mieszkalnego w związku z brakiem kontaktu z jego lokatorem;

- o godzinie 13:34 na ul. 15 Sierpnia, w związku z zatruciem się mężczyzny spalinami podczas naprawy samochodu,

- o godzinie 14:15 w Kożuszkach-Parcel, w związku z potrąceniem przez samochód 11-latka poruszającego się rowerem,

- o godzinie 14:56 na jednej z ulic w Chodakowie, w związku z podejrzeniem popełnienia próby samobójczej.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}