W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Święto Niepodległości 2021 w Sochaczewie

11.11.2021

Na zdjęciu po lewej stronie widoczny poczet sztandarowy komendy powiatowej państwowej straży pożarnej. Funkcjonariusze w ubraniach wyjściowych, wysokich butach oraz kurtkach i rogatywkach. Po prawej stronie stoi poczet sztandarowy komendy powiatowej policji oraz widoczny jest budynek komendy powiatowej PSP, strażacy w ubraniach specjalnych stojący przed garażami i zebrani goście.

11 listopada 2021 roku sochaczewscy strażacy, wraz z pocztem sztandarowym i pocztem flagowym, uczestniczyli w uroczystościach upamiętniających 103 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, które miały miejsce przed siedzibą Komendy Powiatowej PSP w Sochaczewie.

Delegacja strażaków złożyła kwiaty przed popiersiem marszałka Józefa Piłsudskiego, a także przed tablicą upamiętniającą czynny udział strażaków w rozbrojeniu okupantów w 1918 roku. Tut. komenda wystawiła również wartę honorową przed ww. tablicą. 

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}