W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wypadek drogowy w Bielicach

23.04.2021

Strażacy udzielają pomocy medycznej poszkodowanej pasażerce, leżącej w przydrożnym rowie. Na drugim planie samochód osobowy leżący na dachu

23 kwietnia, o godzinie 12:57, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na 92. kilometrze drogi krajowej nr 50 w Bielicach (gmina Sochaczew). Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Sochaczewie oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wyczółkach.

Po dojeździe na miejsce okazało się, że doszło do dachowania samochodu osobowego marki Peugeot. Pojazdem podróżowały dwie osoby dorosłe oraz 8-miesięczne dziecko. W chwili przybycia zastępów wszystkie osoby były przytomne i znajdowały się poza rozbitym autem.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym osobom dorosłym. Dziecko nie doznało żadnych obrażeń. 23-letniego kierującego oraz 20-letnią pasażerkę przekazano służbom medycznym - załodze helikoptera Lotniczego Pogotowia Ratunkowego "Ratownik 12" oraz zespołowi ratownictwa medycznego.

Działania prowadzone przez 8 strażaków PSP i 3 strażaków OSP zakończono o godzinie 14:07.

Zdjęcia (6)