W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wypadek drogowy w Elżbietowie

29.03.2021

Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku zdarzenia drogowego, do którego doszło 29 marca na obwodnicy Teresina w Elżbietowie (gmina Teresin).

Na zdjęciu rozbite samochody osobowe w przydrożnym rowie. Na drugim planie ambulans.

Zgłoszenie do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie wpłynęło o godzinie 12:26. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Szymanowie.

Po dojeździe stwierdzono, że doszło do zderzenia samochodów osobowych marki Opel oraz Renault. Pojazdami podróżowali wyłącznie kierujący, którzy w chwili przybycia znajdowali się poza rozbitymi autami.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu poszkodowanym kwalifikowanej pierwszej pomocy do czasu ich przekazania służbom medycznym - załodze helikoptera Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz zespołu ratownictwa medycznego.

Dalsze czynności skupiły się na postawieniu na kołach samochodu leżącego na dachu celem ograniczenia wyciekającego paliwa oraz zasypaniu sorbentem wyciekłych płynów eksploatacyjnych.

Zdjęcia (3)