W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wypadek drogowy w Żelazowej Woli

29.09.2021

Na zdjęciu na pierwszym planie widoczne przydrożne drzewo, w które uderzył samochód osobowy. Na drugim planie rozbity samochód osobowy, wokół niego strażacy. Dalej ambulans i samochód strażacki.

29 września, o godzinie 11:51, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na 47 kilometrze drogi wojewódzkiej 580 w Żelazowej Woli (gmina Sochaczew). Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP oraz zastęp z OSP Budki Piaseckie, który kończył działania związane z pompowaniem wody w Kożuszkach-Parcel.

Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że kierująca samochodem osobowym marki Volkswagen zjechała z jezdni i uderzyła w przydrożne drzewo. W chwili przybycia zastępów kobieta pozostawała przytomna w rozbitym samochodzie.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pomocy zespołowi ratownictwa medycznego w ewakuacji poszkodowanej z pojazdu. Odłączono także akumulator, a wycieki płynów eksploatacyjnych zasypano sorbentem.

Działania prowadzone przez 9 strażaków PSP oraz 5 strażaków OSP zakończono o godzinie 12:32.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}