W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zawody w piłce siatkowej

07.10.2021

Zawodnicy w biało-niebieskich stronach podczas gry w siatkówkę w hali gimnastycznej, na zielonej nawierzchni. Przy siatce kilku wyskakuje do zablokowania piłki, zawodnik drużyny przeciwnej atakuje.

7 października 2021 roku na hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Króla Władysława Jagiełły w Sochaczewie odbyły się pod patronatem Pani Jolanty Gonta – Starosty Sochaczewskiego eliminacje strefowe Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej Strażaków PSP.

W eliminacjach udział wzięły 3 drużyny. Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:
1 miejsce – KP PSP w Sochaczewie,
2 miejsce – KP PSP w Otwocku,
3 miejsce – KP PSP w Grójcu.

Nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju przyznano Marcinowi Kalińskiemu reprezentującemu KP PSP w Otwocku. Najlepszym rozgrywającym został Dariusz Orliński z KP PSP w Sochaczewie.

Nagrody dla wszystkich drużyn, ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, wręczyła Pani Jolanta Gonta – Starosta Sochaczewski, w asyście Pani Jadwigi Sikorskiej – Dyrektora SP Nr 6 w Sochaczewie, st. bryg. Piotra Piątkowskiego – Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie oraz st. kpt. Marcina Błońskiego – Komendanta Powiatowego PSP w Grójcu.

Zwycięska drużyna z Sochaczewa weźmie udział w finałach Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej Strażaków PSP, które odbędą się 22 października 2021 roku w Mińsku Mazowieckim.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}