W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zdarzenie drogowe na ul. Mostowej

17.02.2021

17 lutego, o godzinie 8:48, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Mostowej. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy oraz samochód operacyjny z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP.

Samochód osobowy koloru białego stoi na skutej lodem rzece. Jeden ze strażaków przygotowuje miejsce do wyciągnięcia pojazdu z wody.

Po dojeździe na miejsce stwierdzono, że doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych marki BMW. W wyniku tego jeden z pojazdów zjechał z jezdni, przebił bariery i spadł z mostu do Bzury. Kierujący pojazdami wysiedli o własnych siłach i nie wymagali pomocy medycznej.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wycięciu zarośli porastających brzeg rzeki oraz wydobyciu pojazdu z wody przy użyciu dwóch wyciągarek samochodowych.

Działania prowadzone przez 8 strażaków zakończono o godzinie 10:10.

Tekst: mł. bryg. T. Fijołek, zdjęcia: mł. bryg. T. Fijołek, mł. ogn. J. Flis

Zdjęcia (3)