W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zdarzenie drogowe w Malanowie

28.06.2021

Na zdjęciu strażacy udzielają pomocy kierującej samochodem osobowym. Na drugim planie samochód osobowy koloru niebieskiego leżący w rowie na dachu. Po lewej stronie na jezdni stoi biały ciągnik siodłowy z przyczepą, na której załadowany jest czerwony kontener.

28 czerwca, kwadrans przed godziną 8, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na 8 kilometrze drogi wojewódzkiej 705 w Malanowie (gmina Brochów). Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Sochaczewie oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Brochowie.

Po dojeździe ustalono, że w zdarzeniu uczestniczył ciągnik siodłowy marki Scania oraz samochód osobowy Skoda Fabia. W wyniku zdarzenia poszkodowana została kierująca samochodem osobowym, która wysiadła o własnych siłach przed przybyciem służb.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu poszkodowanej kwalifikowanej pierwszej pomocy do czasu jej przekazania zespołowi ratownictwa medycznego.

Zdjęcia (2)