W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zdarzenie drogowe w Marysinie

22.11.2021

Na zdjęciu widoczny żółty ciągnik siodłowy leżący do góry kołami oraz wysypany materiał. W tle samochody straży pożarnej.

22 listopada, o godzinie 5:54, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na 71 kilometrze drogi krajowej nr 50 w Marysinie (gmina Młodzieszyn). Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Młodzieszynie.

Po przybyciu na miejsce okazało się, że doszło do dachowania zestawu ciężarowego. Kierujący pojazdem wydostał się z niego o własnych siłach.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów i sorpcji rozlanych płynów.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}