W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zdarzenie drogowe w Radziwiłce

19.07.2021

Na zdjęciu widok na dwa rozbite samochody osobowe.

19 lipca, o godzinie 17:12, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 50 w Radziwiłce (gmina Młodzieszyn). Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP oraz dwa zastępy z Ochotniczych Straży Pożarnych w Młodzieszynie i Kamionie.

Po dojeździe stwierdzono, że doszło do zderzenia samochodów osobowych Toyota Yaris oraz Ford Galaxy. W wyniku zdarzenia uszkodzony został także ciągnik siodłowy Volvo oraz samochód dostawczy Iveco.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy kierowcom samochodów osobowych. Po przybyciu zespołu ratownictwa medycznego i przebadaniu tych osób, pozostały one na miejscu zdarzenia. Dalsze czynności straży pożarnej polegały na odłączeniu zasilania akumulatorowego w pojazdach oraz sorpcji rozlanego oleju napędowego.

Zdjęcia (5)