W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

AWANSE W KORPUSIE KADECKIM W ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNYCH W ŚREMIE W KLASACH MUNDUROWYCH

01.06.2021

1 czerwca 2021 roku w Zespole Szkół Technicznych im. H. Cegielskiego w Śremie odbył się uroczysty apel z okazji wręczenia awansów w korpusie kadetów w klasach mundurowych.

Zdjęcie grupowe awansowanych i nagrodzonych uczniów klas mundurowych wraz z Komendantami Powiatowymi PSP i Policji oraz Dyrektor Szkoły

W uroczystym apelu udział wzięli Dyrektor Szkoły Pani Maria Bychawska, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Śremie st.kpt. Tomasz Kierzek, Komendant Powiatowy Policji w Śremie insp. Sławomir Jądrzak oraz awansowani w korpusie kadetów uczniowie z wychowawcami klas. W klasie strażacko-ratowniczej awans otrzymało 9 uczniów z czego na stopień starszego kadeta 7 uczniów a 2 uczniów na stopień kadeta. Aktów wręczenia w klasie o profilu strażacko – ratowniczym dokonał Komendant Powiatowy PSP w Śremie st.kpt. Tomasz Kierzek, zaś w klasach o profilu policyjnym Komendant Powiatowy Policji w Śremie insp. Sławomir Jądrzak. Za dobre wyniki w nauce, zaangażowanie wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody. Następnie uczniowie wręczyli kwiaty Komendantom Powiatowym oraz Pani Dyrektor Szkoły dziękując w imieniu wszystkich uczniów za cenne nauki, wiedzę oraz wsparcie jakie otrzymują w murach szkoły. Wszystkim uczniom klasy o profilu strażacko – ratowniczym oraz pozostałym awansowanym pogratulował Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Śremie, Komendant Powiatowy Policji w Śremie oraz Dyrektor Szkoły Pani Maria Bychawska życząc dalszych sukcesów w nauce i kolejnych awansów oraz samych pomyślności.

Opracował: st.kpt. Tomasz Kierzek
Zdjęcia: ZST Śrem

 

Zdjęcia (6)