W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

st. bryg. Grzegorz Misiek

Zastępca Komendanta Powiatowego PSP

Zdjęcie przedstawia Zastępcę Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wieruszowie w umundurowaniu galowym

st. bryg. Grzegorz Misiek

Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Wieruszowie

 

Grzegorz MISIEK urodził się 20 marca 1971 r. w Wieruszowie. Służbę na rzecz ochrony przeciwpożarowej rozpoczął w 1992 r. jako kadet w Szkole Aspirantów  PSP w Poznaniu. W następnych latach służbę pełnił na kolejnych stanowiskach służbowych w jednostkach organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej na terenie województwa kaliskiego, a od 1999 roku województwa łódzkiego. Systematycznie podnosił swoje kwalifikacje kończąc w 1998 roku studia licencjackie na kierunku Inżynieria Środowiska a następnie w 2000 roku studia magisterskie na kierunku Podstawy Techniki w Uniwersytecie Opolskim w Opolu. W 2010 roku ukończył studia podyplomowe w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie dla strażaków ubiegających się o zajmowanie stanowisk oficerskich związanych z kierowaniem działaniami ratowniczymi, a w 2019 roku w Centralnej Szkole PSP w Częstochowie Szkolenie z zakresu kierowania działaniami ratowniczymi na poziomie taktycznym.

W latach 1994 - 1998 pełnił obowiązki dowódcy zmiany w JRG  Komendy Rejonowej PSP w Kępnie. Od 01 stycznia 1999 roku, po reformie administracyjnej, zajmował stanowisko Dowódcy JRG w Komendzie Powiatowej PSP w Wieruszowie. Następnie od 01 sierpnia 2007 roku został powołany przez Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego PSP na stanowisko zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Wieruszowie. Sprawuje nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej oraz Wydziału Operacyjno – Szkoleniowego wraz ze Stanowiskiem Kierowania KP PSP. 

Odznaczony m. in. Brązową, Srebrną Odznaką „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej” (2007, 2012), Brązowym Medalem za Długoletnią służbę (2013), Brązowym, Srebrnym, Złotym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa (1999, 2003, 2009).

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
10.12.2020 23:33 asp. Marcin Gruca
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Sekcja Kwatermistrzowska
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
st. bryg. Grzegorz Misiek 1.0 10.12.2020 23:33 asp. Marcin Gruca

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP