W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Pożar w Rydułtowach na ul. Gajowej

28.11.2020

W dniu 28 listopada 2020 r. o godz. 2:42 Stanowisko Kierowania Komenda Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim przyjęło zgłoszenie o pożarze budynku jednorodzinnego.

Na zdjęciu czterech strażaków na tle zadymionego budynku.

Po przyjeździe na miejsce zastępów PSP stwierdzono, że pożarem objęta jest wiata przy budynku jednorodzinnym, w której znajdowały się dwa samochody osobowe. Ogień przedostał się na elewację budynku oraz cześć dachu. Mieszkańcy samodzielnie opuścili budynek przed przyjazdem straży pożarnej.

Na miejscu działania prowadziło 4 zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz 5 zastępów Ochotniczych Straży Pożarnych, Policja oraz Pogotowie Energetyczne. W wyniku pożaru nie ucierpiały osoby, a zniszczeniu uległy dwa samochody osobowe, część dachu budynku jednorodzinnego, wiata stojąca przy budynku, elewacja oraz instalacja elektryczna. Działania zakończone zostały o godzinie 616.

 

Zdjęcia: OSP Pszów

Zdjęcia (5)