W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Podpisanie porozumienia w sprawie włączenia OSP Wyszonki Kościelne do KSRG

08.09.2021

Włączenie OSP Wyszynki Kościelne do KSRG

8 września 2021 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem odbyło się spotkanie w sprawie włączenia jednostki OSP Wyszonki Kościelne do krajowego systemu ratowniczo–gaśniczego. W spotkaniu uczestniczyli Komendant Powiatowy PSP w Wysokiem Mazowieckiem bryg. Adam Frankowski, wójt Gminy Klukowo Piotr Uszyński oraz Prezes i Naczelnik OSP Wyszonki Kościelne.

Podczas spotkania podpisano porozumienie, które jest ostatnim elementem aplikacji jednostki OSP Wyszonki Kościelne do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego. Decyzję o włączeniu jednostki w struktury systemu, podejmuje Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej. Będzie to trzecia jednostka z terenu gminy Klukowo oraz 19 na powiecie wysokomazowieckim włączona do KSRG.

Opracował: st. kpt. Wojciech Sokołowski
Zdjęcia: mł. kpt. Cezary Zalewski

Zdjęcia (2)