W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Skargi i Wnioski

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem lub w jego zastępstwie Zastępca Komendanta Powiatowego przyjmują interesantów w sprawach skarg, wniosków i petycji w każdy poniedziałek w godzinach od 1400 do 1600 w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem ul. Mickiewicza 6.

W celu ustalenia terminu i godziny spotkania należy zgłosić się osobiście do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem  pok. 104 lub umówić się telefonicznie dzwoniąc pod nr. tel. 47 711 84 60 .

W przypadku, gdy poniedziałek jest dniem ustawowo wolnym od pracy, interesanci przyjmowani są w następnym dniu roboczym, w godzinach jak wyżej.

Kierownicy komórek organizacyjnych Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem przyjmują interesantów w sprawach skarg, wniosków i petycji codziennie w godzinach pracy, tj. od 730 do 1530.

Podlaski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej  przyjmuje interesantów w sprawach skarg, wniosków i petycji w każdy poniedziałek w godzinach od 1400 do 1545 w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku, ul. Warszawska 3.

Po godzinach pracy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem skargi, wnioski i petycje można składać do dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem.

{"register":{"columns":[]}}