W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

bryg. mgr Tomasz Mądry

Komendant Powiatowy PSP

Zastępca komendanta

TOMASZ MĄDRY służbę w ochronie przeciwpożarowej rozpoczął z dniem 1 września 1997 r. jako strażak służby kandydackiej podejmując naukę w Centralnej Szkole Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, którą ukończył w 1999 r. uzyskując tytuł technika pożarnictwa. W tym też roku z dniem 1 czerwca rozpoczął służbę na stanowisku dowódcy zastępu w Wydziale Nauczania Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej
w Częstochowie. Z dniem 1 listopada 2000 r., na własną prośbę, przeniesiony został do pełnienia służby w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ząbkowicach Śl. gdzie w trakcie pełnienia służby zajmował szereg stanowisk zawodowych, m.in. stanowisko specjalisty-ratownika, dowódcy zastępu, dowódcy zmiany, zastępcy dowódcy JRG, dowódcy JRG. Z dniem 14 sierpnia 2018 roku został powołany na stanowisko zastępcy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ząbkowicach Śl.

Systematycznie podnosił swoje kwalifikacje w 2002 r. uzyskał tytuł licencjata na Wydziale Pedagogiki w Wyższej Szkole Umiejętności Pedagogicznych i Zarządzania w Rykach.
W 2008 r. uzyskał tytuł magistra po ukończeniu Akademii Finansów w Warszawie na Wydziale Finansów i Rachunkowości w zakresie ekonomiki i organizacji ratownictwa.
W 2009 r. ukończył studia podyplomowe w zakresie „Bezpieczeństwa i Higieny Pracy”
w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku, w 2011 r. ukończył kolejne studia podyplomowe w zakresie „Zajmowania przez strażaków stanowisk oficerskich związanych
z kierowaniem działaniami ratowniczymi” w Szkole Głównej Służby Pożarniczej
w Warszawie.

{"register":{"columns":[]}}