W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

#Szczepimy się

sdr

#Szczepimy się

W ramach ogólnopolskiej akcji szczepień przeciw COVID 19 w całym kraju strażacy pomagają dotrzeć do punktów szczepień. Działania takie prowadzone są również w powiecie ząbkowickim. Warto zaznaczyć, że od momentu rozpoczęcia szczepień do dnia dzisiejszego strażacy w całej Polsce pomogli dotrzeć na szczepienie 6254 osobom mającym trudności w dostępie do punktów szczepień.

Nie są to jedyne działania wspierane przez jednostki ochrony przeciwpożarowej. W ramach szeroko rozumianego wsparcia innych Służb i Instytucji, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ząbkowicach Śląskich oraz Jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych stały się podmiotami wspierającymi dystrybucję środków dezynfekcyjnych oraz ochronnych dla szkół i przedszkoli wspomagając w tym procesie Starostwo Powiatowe oraz Urzędy Miast i Gmin. Z każdym dniem pojawiają się nowe zadania,  które stają się dla jednostek ochrony przeciwpożarowej wyznacznikiem wsparcia obywateli oraz walki do jak najszybszego powrotu do „normalnego” trybu życia.

 

Sporządził: asp. Mirosław Gomółka.

Zdjęcia (2)