W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Praktyki

Ambasada RP w Hawanie uprzejmie informuje, że istnieje możliwość odbycia praktyki w urzędzie.

Ambasada RP w Hawanie uprzejmie informuje, że istnieje możliwość odbycia praktyki w urzędzie. W celu odbycia praktyki należy spełniać kryteria, jakie określa na swojej stronie internetowej polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych w zakładce "Zatrudnienie, praktyki, szkolenia", które znajdują się pod adresem:

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/praktyki-wolontariat-i-staz

Jednocześnie pragniemy podkreślić, iż co najmniej dobra znajomość języka hiszpańskiego jest warunkiem niezbędnym do odbycia stażu. Osoby zainteresowane odbyciem praktyki proszone są o przesłanie kompletu dokumentów na adres: hawana.amb.sekretariat@msz.gov.pl z zaznaczeniem terminu, w jakim osoba zainteresowana chciałaby odbyć praktykę.

Uprzejmie informujemy, że praktyki są bezpłatne, a Ambasada RP w Hawanie nie pokrywa kosztów przejazdu, zakwaterowania, wyżywienia, ubezpieczenia osoby odbywającej praktykę.

Kwestie zatrudnienia w Ambasadzie realizowane są bezpośrednio przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Więcej informacji na stronie MSZ.