W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Podsumowanie Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2021 na terenie województwa łódzkiego oraz jubileusz 30-lecia KRUS

01.10.2021

na zdjęciu około 50 osób siedzących na sali na krzesłach, mężczyźni ubrani w marynarki, kobiety w kostiumy

1 października w Łodzi odbyła się konferencja poświęcona Konkursowi Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2021 oraz jubileuszowi KRUS. Co roku, w składzie komisji oceniającej gospodarstwa rolnicze, wchodzi funkcjonariusz Wydział Kontrolno-Rozpoznawczego Komendy Wojewódzkiej PSP w Łodzi.

W pierwszej części spotkania przypomniano historię Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i jej wpływu na zabezpieczenie społeczne rolników. Następnie odbyły się wykłady na temat działań prewencyjnych oraz zasad bhp w rolnictwie, które mają wpływ na zmniejszenie liczby wypadków w rolnictwie. 

W czasie konferencji wręczono nagrody i wyróżnienia dla uczestników finału wojewódzkiego konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2021, nad którym honorowy patronat objął Prezydent RP Andrzej Duda.

Komendę Wojewódzka PSP w Łodzi reprezentowali st. bryg. Zbigniew Łyszkowicz zastępca Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Łodzi oraz mł. bryg. Mikołaj Pawełczyk naczelnik Wydział Kontrolno-Rozpoznawczego.
 

 

Opracowanie na podstawie informacji KRUS
Zdjęcia: Oddział Regionalny KRUS w Łodzi

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}