Spotkanie komendanta wojewódzkiego ze strażakami - sportowcami

30.06.2022

na zdjęciu grupa strażaków stojąca w sali, pozują do zdjęcia, prezentują cztery zdobyte puchary, za nimi ścianka z napisem państwowa straż pożarna

30 czerwca 2022 roku w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Łodzi odbyło się spotkanie nadbryg. Grzegorza Janowskiego łódzkiego komendanta wojewódzkiego PSP z funkcjonariuszami reprezentującymi województwa w XXXVIII Mistrzostwach Polski W Sporcie Pożarniczym oraz biegu sztafetowym 6 x 400 m o puchar Wojewody Łódzkiego.

Reprezentacja województwa w sporcie pożarniczym zajęła drużynowo IV miejsce w kraju, III miejsce w sztafecie pożarniczej 4 x 100 m z przeszkodami. W klasyfikacji indywidualnej asp. Maciej Strąk zajął II lokatę w kraju w konkurencji wspinanie przy użyciu drabiny hakowej osiągając czas 15,00 sekund.

Przypominamy, że w biegu sztafetowym 6 x 400 m, o puchar Wojewody Łódzkiego, zawodnicy zajęli pierwsze miejsce, pokonując o całe okrążenie drugą na mecie drużynę.