W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

XXI Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Strażaków PSP w Lekkoatletyce

22.09.2021

na zdjęciu ośmiu biegaczy w trakcie biegu po niebieskiej bieżni

12 września 2019 r. na terenie Powiatowym Centrum Sportu w Bełchatowie, odbyły się XXI Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Strażaków PSP w Lekkoatletyce. W zawodach wystartowało ponad 260 funkcjonariuszy reprezentujących wszystkie 22 komendy powiatowe i miejskie PSP województwa łódzkiego.

Tradycyjnie rywalizowali oni w pięciu konkurencjach: biegu na 100 m, pchnięciu kulą, skoku w dal, biegu na 1000 m oraz sztafecie 4x100 m. W tym roku w klasyfikacji drużynowej zwyciężyła reprezentacja Komendy Powiatowej PSP w Opoczna, dzieląc podium ze strażakami z Komendy Miejskiej z Piotrkowa Trybunalskiego i z Komendy Powiatowej PSP w Kutnie.

Uroczystego wręczenia pucharów, medali i dyplomów dokonali st. bryg. Grzegorz Janowski Łódzki Komendant Wojewódzki PSP w Łodzi wraz z zastępcą st. bryg. Markiem Jankowskim oraz gospodarz mistrzostw mł. bryg. Adam Pstrokoński Komendant Powiatowy PSP w Bełchatowie.

Szczegółowe wyniki zawodów dostepne są na stronie zawody.straz.edu.pl.

 

Opracowanie i zdjęcia: mł. bryg. Jędrzej Pawlak

Zdjęcia (11)

{"register":{"columns":[]}}