W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

"Aktywni Błękitni" i Wody Polskie podsumowali I edycję programu

01.10.2021

Widok na monitor komputera w czasie wideo spotkania.

1 października br., za pośrednictwem transmisji wideo odbyło się spotkanie z uczestnikami Projektu Aktywni Błękitni – Szkoła Przyjazna Wodzie, aby podsumować I edycję przedsięwzięcia na rzecz dzieci i młodzieży szkolnej, organizowanego przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy.

Wydarzenie odbyło się z udziałem Pana Dyrektora Grzegorza Smytrego i jego współpracowników - wiodących koordynatorów akcji.  Składają oni podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do wspólnego sukcesu edukacyjnego, a tyczy to m.in.  strażaków PSP z komend powiatowych w Inowrocławiu, Nakle nad Notecią, Żninie i komendy miejskiej w Bydgoszczy.

Z radością przyjęto informację, że kolejna edycja, która rozpocznie się w listopadzie, ponownie została objęta patronatem Kujawsko-Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

W programie „Aktywni Błękitni…” mówimy społeczeństwu o wodzie w odniesieniu do ochrony przeciwpożarowej, ochrony przed powodzią, o wodzie jako środku gaśniczym, o sieci hydrantów, o roztopach, o deszczach i jeszcze wielu, wielu sprawach…

MJK

 

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}