W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Narada kadry kierowniczej PSP

13.01.2022

Przy stole prezydialnym podczas narady siedzą komendanci - wojewódzkie PSP i jego zastępcy. Są w umundurowaniach służbowych, na twarzach maseczki ochronne. W tle wystrój świąteczny. Trwa narada. Na stole materiały - notatniki, komputer...

13 stycznia 2022 r., w siedzibie KW PSP w Toruniu odbyła się narada kadry kierowniczej Państwowej Straży Pożarnej z terenu województwa. Spotkanie poświęcono wielu sprawom, wynikającym z bieżącej działalności komend w zakresie finansowym, kadrowym, logistycznym i operacyjnym.

Omówiono kwestie związane z funkcjonowaniem krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego w regionie, opierając się na tematach dotyczących spraw finansowych i organizacyjnych, zwłaszcza wynikających z wejścia w życie Ustawy o Ochotniczej Straży Pożarnej.

Tego dnia, nagrodę jubileuszową za 25 lat służby, odebrał bryg. Jakub Politowski Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Lipnie.

MJK

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}