W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Podziękowania dla strażaków za ofiarną walkę z COVID 19

21.07.2021

Na zdjęciu znajdują się podziękowania od medyków dla siedmiu strażaków, którzy na czas pandemii COVID 19 byli oddelegowani do pracy w szpitalu w Grudziądzu.

Już od samego początku pandemii strażacy włączyli się w walkę z COVID 19. Walczyliśmy na wszystkich liniach frontu: byliśmy na granicach, roznosiliśmy ulotki, dostarczaliśmy jedzenie i środki ochrony indywidualnej, dowoziliśmy na szczepienia, budowaliśmy polowe izby przyjęć, wykonywaliśmy fumigację, tworzyliśmy magazyny tlenowe oraz środków dezynfekujących i ochronnych, a także pewna grupa z nas, posiadająca uprawnienia ratownika medycznego, walczyła ramię w ramię z medykami w szpitalach. Właśnie dla siedmiu strażaków z terenu naszego województwa, na ręce Kujawsko-Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP spłynęły podziękowania od medyków. Jest nam niezmiernie miło, a przy okazji jesteśmy bardzo dumni z naszych kolegów!

 

Tekst: mł. bryg. Arkadiusz Piętak

Zdjęcia (1)