W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Święto Województwa Kujawsko-Pomorskiego - uroczysta sesja Sejmiku

07.06.2021

Na scenie Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy stoją osoby, które odebrały tego dnia podziękowania za współdziałanie w pandemii. Wśród nich jest komendant wojewódzki PSP. Każda z osób, a widocznych jest 6, stoją w szeregu. Każdy z nich trzyma w ręku oprawiony dokument podziękowania oraz medal okolicznościowy - grawerton. W tle, na ścianie wyświetlony tekst podziękowań, widać także kwiaty, jako dekorację sceny.

7 czerwca br.  Kujawsko-Pomorski Komendant Wojewódzki PSP st. bryg. Jacek Kaczmarek, brał udział w uroczystej sesji sejmiku z okazji obchodów Święta Województwa Kujawsko-Pomorskiego, która odbyła się w gmachu Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. Znalazł się w gronie osób, które otrzymały szczególne podziękowania za współdziałanie na rzecz zdrowia i życia drugiego człowieka w czasie pandemii Covid-19.

Sesję poprzedziła msza święta w bydgoskiej bazylice św. Wincentego a Paulo, której przewodniczył biskup toruński Wiesław Śmigiel.

MJK

Zdjęcia: KM PSP Bydgoszcz

Zdjęcia (2)