W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Uroczysta zbiórka strażaków w Świeciu z okazji Narodowego Święta Niepodległości

22.11.2021

W świetlicy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu Zastępca Kujawsko-Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej starszy brygadier Robert Wiśniewski stoi na przeciw brygadiera Sławomira Kuleszy i odczytuje rozkaz o nadaniu stopnia brygadiera.

22 listopada 2021 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbyła się uroczysta zbiórka. W uroczystości uczestniczył Zastępca Kujawsko-Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Robert Wiśniewski, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu st. bryg. Piotr Tkaczyński oraz funkcjonariusze i pracownicy cywilni komendy.

Spotkanie było okazją do wręczenia dla wyróżniających się funkcjonariuszy odznaczeń oraz awansów na wyższe stopnie służbowe.

Brązową odznakę "Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej" otrzymał asp. Jarosław Okraska.

Awans na wyższe stopnie służbowe otrzymali:

- stopień brygadiera otrzymał mł. bryg. Sławomir Kulesza,
- stopień ogniomistrza otrzymał mł. ogn. Michał Goliński,

- stopień młodszego ogniomistrza otrzymała st. sekc. Małgorzata Dyląg,
- stopień sekcyjnego otrzymał st. str. Remigiusz Więdłocha,
- stopień starszego strażaka otrzymali str. Mateusz Borolewski, str. Adrian Wyka.

Tekst: bryg. Paweł Puchowski
Zdjęcia: kpt. Adam Gwizdała

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}