W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Uroczysta zbiórka z okazji Narodowego Święta Niepodległości w KP PSP Brodnica

18.11.2021

Zdjęcie przedstawia poczet sztandarowy KP PSP w Brodnicy, awansowanego sekcyjnego Dariusza Lidaka, strażaków podziału bojowego. W tle pojazdy Komendy Powiatowej PSP w Brodnicy.

18 listopada 2021 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brodnicy  z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbyła się uroczysta zbiórka z udziałem funkcjonariuszy i pracowników cywilnych tut. komendy. W uroczystości uczestniczył  Zastępca Kujawsko-Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Robert Wiśniewski oraz Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Brodnicy st. bryg. Waldemar Szrull.

Uroczysta zbiórka była okazją do wręczenia aktu nadania wyższego stopnia służbowego st. str. Dariuszowi Lidakowi na stopień sekcyjny.

Jednocześnie informujemy, że w dniu 16 listopada 2021 r. w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Odzyskania przez Polskę Niepodległości, podczas której odznaczono i wyróżniono strażaków z województwa kujawsko-pomorskiego.

Podczas uroczystości odznaczeni zostali także przedstawiciele Komendy Powiatowej PSP w Brodnicy:

Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę nadanym przez prezydenta RP Andrzeja Dudę odznaczeni zostali:

st. asp. Bartosz Zatka,

ogn. Adam Szostakowski,

mł. ogn. Przemysław Kowalski.

 

Opracowanie: kpt. Krzysztof Natucki
Zdjęcia: Marcin Jabłoński

 

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}