W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Uroczysta zbiórka z okazji powołania Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Golubiu Dobrzyniu

30.04.2021

Na zdjęciu widać strażaka stojącego przed sztandarem, który trzyma inny strazak. W tle strażacy ustawieni na zbiórce.

30 kwietnia 2021 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej
w Golubiu-Dobrzyniu w obecności zaproszonych gości, funkcjonariuszy, oraz pracowników cywilnych odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powołania na stanowisko zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Golubiu–Dobrzyniu. Wśród gości obecnych na uroczystej zbiórce byli: st. bryg. Jacek Kaczmarek - Kujawsko Pomorski Komendant Wojewódzki PSP wraz ze swoim zastępcą st. bryg. Robertem Wiśniewskim, st. bryg. w st. spocz. Paweł Warlikowski, Pan Franciszek Gutowski Starosta Golubsko-Dobrzyński wraz z Panią Danutą Malecką Wicestarostą Golubsko-Dobrzyńskim oraz mł. bryg. w st. spocz. Mieczysław Gutmański pełniący funkcję przewodniczącego wojewódzkich struktur związkowych NSZZ Solidarność.

Zbiórka rozpoczęła się od złożenia meldunku przez dowódcę uroczystości mł. bryg. Karola Cachnija  Kujawsko-Pomorskiemu Komendantowi Wojewódzkiemu PSP st. bryg. Jackowi Kaczmarkowi. Po przyjęciu meldunku odczytano akt powołania na stanowisko zastępcy komendanta st. kpt. Dawida Tarkowskiego, który dotychczas pełnił służbę na stanowisku dowódcy zmiany w KP PSP w Golubiu-Dobrzyniu.

W dalszej części uroczystości Kujawsko-Pomorski Komendant Wojewódzki PSP st. bryg. Jacek Kaczmarek pogratulował oraz życzył nowo powołanemu zastępcy Komendanta Powiatowego st. kpt. Dawidowi Tarkowskiemu sukcesów, wytrwałości na objętym stanowisku oraz przypomniał o nowych obowiązkach, które będą na nim spoczywać.

Następnie głos zabrał Komendant Powiatowy PSP w Golubiu-Dobrzyniu st. kpt. Witold Juszczak, który pogratulował swojemu zastępcy i przypomniał o bardzo ważnej roli współpracy, której efektem będzie dalszy rozwój KP PSP w Golubiu-Dobrzyniu.
Zaproszeni goście, życzyli st. kpt. Dawidowi Tarkowskiemu pomyślności w realizacji życiowych zamierzeń i satysfakcji na nowym stanowisku, jak również zapewnili o chęci współpracy i pomocy.

 

Opracowanie: KP PSP G-D
Zdjęcia: KP PSP Golub-Dobrzyń

Zdjęcia (3)