Powrót

Wizyta w Zakładze Emerytalno-Rentowym MSWiA

18.06.2026

Duża grupa funkcjonariuszy i pracowników cywilnych pionu kadrowego Państwowej Straży Pożarnej z województwa kujawsko-pomorskiego pozuje do wspólnego zdjęcia. Stoją przed wejściem do budynku z tablicą „Zakład Emerytalno-Rentowy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji”. Większość osób nosi piaskowe mundury strażackie, a trzy kobiety na pierwszym planie są w ubraniach cywilnych. Po prawej stronie widać zielone krzewy iglaste.
18 czerwca 2026 r. przedstawiciele pionu kadrowego z naszego województwa gościli w Zakładzie Emerytalno-Rentowym MSWiA w Warszawie. Spotkanie miało charakter intensywnego szkolenia merytorycznego.
 
Dzięki tej partnerskiej wymianie wiedzy, nasi specjaliści zyskali narzędzia do jeszcze efektywniejszego prowadzenia spraw emerytalnych. Wszystko po to, by formalności związane z zakończeniem służby przebiegały sprawnie i z należytym szacunkiem dla odchodzących na emeryturę.
 
MJK
Zdjęcie: WK KW PSP w Toruniu

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}