Wizyta w Zakładze Emerytalno-Rentowym MSWiA
18.06.2026
18 czerwca 2026 r. przedstawiciele pionu kadrowego z naszego województwa gościli w Zakładzie Emerytalno-Rentowym MSWiA w Warszawie. Spotkanie miało charakter intensywnego szkolenia merytorycznego.
Dzięki tej partnerskiej wymianie wiedzy, nasi specjaliści zyskali narzędzia do jeszcze efektywniejszego prowadzenia spraw emerytalnych. Wszystko po to, by formalności związane z zakończeniem służby przebiegały sprawnie i z należytym szacunkiem dla odchodzących na emeryturę.
MJK
Zdjęcie: WK KW PSP w Toruniu