W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Banner główny

O programie

W ramach programu nauczyciele  mogą otrzymać bon o wartości 2500 zł brutto na zakup laptopa lub laptopa przeglądarkowego.

Nauczyciele będą także mieli możliwość dopłacenia do droższego modelu sprzętu – w tym przypadku wartość bonu pomniejszy cenę zakupu. Nauczyciele mają różne potrzeby i ustawa daje im możliwość wyboru takiego sprzętu, jaki spełni ich oczekiwania i potrzeby  w pracy. 

Korzystanie z nowoczesnego sprzętu pozwoli nauczycielom na skuteczniejszą realizację podstawy programowej, urozmaicanie prowadzonych lekcji, poszerzanie wiedzy i rozwój kompetencji cyfrowych uczniów.

 

Dodatkowe informacje, jak zgłosić nauczyciela do programu, kto i kiedy może skorzystać z bonu na zakup laptopa, znajdziesz w artykule Zasady korzystania z programu Laptop dla nauczyciela.

Znajdź sklep

Aktualna lista zarejestrowanych sklepów, w których nauczyciele mogą zrealizować przyznane bony dostępna jest tutaj: https://laptopdlanauczyciela.gov.pl/

Banner - Masz pytania?

Masz pytania? Zobacz pytania i odpowiedzi

Logotypy

{"register":{"columns":[]}}