W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Komunikat w związku z zamieszkami w Bejrucie - aktualizacja

14.10.2021

Polak za granicą

AKTULIZACJA g. 17:00, 14.10.2021: Sytuacja w południowo-wschodnich dzielnicach Bejrutu została opanowana. Dalej zachęcamy jednak do pozostania w domach, zachowania szczególnej ostrożności i śledzenia komunikatów miejscowych służb porządkowych.


W związku z gwałtownymi zamieszkami, które mają miejsce w południowo-wschodnich dzielnicach Bejrutu Ministerstwo Spraw Zagranicznych apeluje do osób przebywających na miejscu o zachowanie szczególnej ostrożności, pozostanie w miejscu zamieszkania i unikania zgromadzeń oraz o śledzenie oficjalnych informacji władz libańskich, a także strony Ambasady RP w Bejrucie oraz Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Służby konsularne na bieżąco monitorują sytuację na miejscu. Do tej pory brak informacji o poszkodowanych polskich obywatelach.

Przypominamy numer alarmowy placówki do kontaktu w sytuacjach kryzysowych: +961 71 002 915

{"register":{"columns":[]}}