W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Spotkanie Ambasadorów V4 w Libanie w ramach inauguracji polskiego przewodnictwa

23.07.2020

V4_1

W dniu 23 lipca br., w związku z objęciem przez Polskę prezydencji w ramach Grupy Wyszehradzkiej, Ambasador RP w Bejrucie zorganizował spotkanie, w którym uczestniczyli Ambasadorowie Węgier, Czech i chargé d’affaires a.i. Słowacji. Zostało ono zrealizowane w formule porannego trekkingu na najwyższy szczyt Libanu – Qurnat As Sawda (3088m. n.p.m.). Po zejściu ze szczytu uczestnicy udali się na uroczysty lunch, w trakcie którego Ambasador Niesiołowski przedstawił najważniejsze założenia programowe polskiej prezydencji w „V4”.

Polska inicjatywa spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem uczestników i była doskonałą okazją do zacieśnienia relacji w ramach akredytowanych w Bejrucie przedstawicielstw Grupy Wyszehradzkiej, jednocześnie w zauważalny sposób zapoczątkowując polską prezydencję w „V4”.

Zdjęcia (3)