W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

INNOGLOBO - konkurs dla polskich wnioskodawców członków konsorcjum międzynarodowego na dofinansowanie badań przemysłowych i prac rozwojowych

05.08.2021

1 lipca Narodowe Centrum Badań i Rozwoju uruchomiło nabór wniosków do międzynarodowego programu INNOGLOBO dedykowanego polskim firmom, konsorcjom, uczelniom, jednostkom badawczym oraz innym organizacjom prowadzącym badania i upowszechniającym wiedzę.

InnoGlobo_PL_1

Dofinansowanie można przeznaczyć na realizację badań przemysłowych i prac rozwojowych. Składane w konkursie wnioski muszą wpisywać się swoją tematyką w przynajmniej jedną ze specjalizacji znajdujących się na aktualnej Liście Krajowych Inteligentnych Specjalizacji. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zawarcie przez polskiego wnioskodawcę umowy konsorcjum międzynarodowego z przynajmniej jednym partnerem zagranicznym, który może pochodzić ze wszystkich krajów świata, z którymi Polska utrzymuje stosunki dyplomatyczne za wyjątkiem tych, z którymi Narodowe Centrum Badań i Rozwoju regularnie organizuje konkursy dwustronne, tj.: Chiny, Izrael, Luksemburg, Niemcy i Turcja.

 

Nabór wniosków trwa do 30 listopada 2021 roku. Budżet konkursu wynosi 10 mln zł. Minimalna kwota dofinansowania zadań realizowanych w ramach projektu przez wnioskodawcę wynosi 400 tys. zł, a maksymalna - 1,5 mln zł. Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie Narodowe Centrum Badań i Rozwoju:

 

Więcej informacji w załącznikach a także na: https://www.gov.pl/web/ncbr/konkurs-w-ramach-programu-innoglobo 

Materiały

Dodatkowe informacje o konkursie w ramach programu Innoglobo
INNOGLOBO - prezentacja​_promocyjna​_PL
INNOGLOBO​_-​_prezentacja​_promocyjna​_PL.pptx 2.08MB
Onepager​_1​_konkurs​_INNOGLOBO​_dla​_PL​_wnioskodawców
Onepager​_1​_konkurs​_INNOGLOBO​_dla​_PL​_wnioskodawców.pdf 0.52MB