Koncert jubileuszowy Stowarzyszenia Pomocy Szkole- 24.06.2026 r.
19.06.2026
„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces.” Przywołując cytat Henry'ego Forda można jednocześnie w idealny sposób podkreślić 25 lat nieprzerwanej działalności Stowarzyszenia Pomocy Szkole na rzecz Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu. Jest to swego rodzaju motyw przewodni Jubileuszu naszej organizacji pozarządowej, a jednocześnie podsumowanie ćwierć wieku wspólnej drogi i być może wyznaczenie kolejnych celów na przyszłość.
Z okazji 25-lecia działalności na rzecz Łowieckiej, zapraszamy serdecznie na Koncert Jubileuszowy – środa 24 czerwca br., godz. 18.00, sala koncertowa,
Wystąpią Pedagodzy, Absolwenci oraz Przyjaciele Łowieckiej:
Paweł Zawadzki – fortepian
Fryderyk Chopin – Mazurek cis-moll op.6 nr 2
Fryderyk Chopin – Scherzo b-moll op. 31
Tomasz Pstrokoński-Nawratil – altówka
Ralph Vaughan-Williams – Prelude i Galop
Tomasz Śliwowski – fortepian
Tomasz Daroch – wiolonczela
Piotr Czajkowski – Pezzo Capriccioso op. 62
Piotr Gąsieniec – fortepian
Duo Sonorus: Piotr Rojek – organy, Ryszard Żołędziewski – saksofon
Michael Dulitsky (ur. 1952) – Elegiya
Vittorio Monti (1868–1922) – Czardasz
Karol Lipiński-Brańka - skrzypce
Miklos Rozsa - El Cid
Michał Michalski – fortepian
David Stoklosa - tenor
Jules Massenet - "Ô souverain, ô juge, ô père" z III aktu opery “Le Cid”
Giacomo Puccini - "Recondita Armonia" z opery "Tosca"
Michał Michalski – fortepian
Jędrzej Stoczewski – bandoneon
Astor Piazzolla – Oblivion
Astor Piazzolla – Libertango
Arr. Luka Stefanovic
Orkiestra kameralna OSM I st. przygotowana przez Małgorzatę Bieszczad–Woad
Kwintet wiolonczelowy: Tomasz Daroch, Małgorzata Gąsieniec,Cyprian Janiszewski, Karolina Kocyła, Tadeusz Melka
Scott Joplin – The Entertainer
Opracowanie: Gunter Ribke
Prowadzenie – Artur Bielecki
Serdecznie zapraszamy!!!